

De Zweedse popster Zara Larsson blijft haar internationale status verder uitbouwen en is al jaren bijzonder populair bij een jong publiek. Met haar vijfde studioalbum Midnight Sun bevestigde ze opnieuw haar hitgevoeligheid en veelzijdigheid. Uit dat album vloeiden meerdere sterke singles voort, die haar positie in zowel Europa als de Amerikaanse markt verder verstevigden. Muzikaal brengt Larsson een energieke mix van drum’n bass-invloeden, elektronische producties en opzwepende beats, gedragen door haar kenmerkende warme en krachtige stem. Haar grootste troef blijft die vocale présènce: helder, gecontroleerd en emotioneel geladen, waardoor ze moeiteloos sfeer en dynamiek opbouwt binnen haar tracks.
Speciaal voor de fans herverwerkte ze een aantal tracks, wij pikken er ééntje uit: The Ambition (Girls Trip).
Een beetje drum’n bass, veel elektronica, opzwepende beats en een warme stem. Je voelt zo de warmte, de zon komt erdoor ondanks dat het nummer zich plaatst op het einde van de zomer. Halverwege slaan de beats nog harder in en zien we haar zowaar een paar danspasjes doen, om dan weer het tempo ietwat in te tomen. Net wanneer je denk ok: het zit erop keren de beats terug en is er opnieuw dat opzwepende gevoel. Iets zegt ons dat dit de knaller is die perfect is om een concert mee af te sluiten. Wij zien alvast al het vuurwerk knallen.
Productietechnisch zit alles strak: een moderne, radiovriendelijke sound, een uitgebalanceerde mix en een internationale popkwaliteit die doet denken aan eerdere Zweedse grootheden zoals ABBA. Die vergelijking is niet lichtzinnig: Larsson combineert commerciële flair met vakmanschap en een feilloos gevoel voor hooks.
Kortom, Zara Larsson bevestigt met dit werk haar status als een van de meest consistente en exporteerbare popacts uit Scandinavië. Deze zomer lijkt ze opnieuw klaar om festivals én hitlijsten te domineren.